Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri

– Kaliteli sohbet sitesi sizler için açık, Vildan Yine Yoksun Şarkı Sözleri ile sizleri baş başa bırakmak istedim,

Kaliteli bir sohbet sitesinin sahibiyim, Merhaba, sizlere bugün kendim için çok özel bir parça ile baş başa bırakmak istedim, çok eski olsakta, aslında nostajiler de güzel bir duyguya gidiyor, Yayıncı arkadaşlarıma her zaman rica ederim bu parçayı çalarlar, çünkü insan sigara bile yakmak istiyor, bugün böyle canım sıkkın ken saat : 04:00 ken yalnız ken, dinliyordum bi anda aklıma geldi kendi web siteme şarkıyı yazmak, sizlerde böyle duygular içersindey seniz, web sitesine yazmak paylaşmak isterseniz sunucu içersinde diE nickli arkadaşımıza yazabilirsiniz, hadi şimdi şarkı ile sizleri baş başa bırakayım.

Vildan Yine Yoksun


Yine Yoksun, Kapında kölen olurdum inan ama yoksun yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun param parça sevgimizden başka ne kaldı elimizde, yine yoksun,, Kapında kölen olurdum inan! ama yoksun,, yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun, paramparça sevgimiz den başka ne kaldı elimizde, Şimdi yoksun,, Kapında kölen olurdum inan,,! ama yoksun, Yarınlardan bize umut Var derdin, ama yoksun, Paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde.

Seni Senden başkası çözemez, Seni Sen bile taşıyamaz ken beni de yakma yapma ne olur ne olur beni de bana bırak.. dokunduğum her şey de ve her yerde yalnız sen varken şimdi yoksun Özledim özledim bilsen nasıl özledim ama yoksun, gözden ırak gönülden ırak inanmaz dım doğru ymuş.. Dokunduğum her şey de ve her yerde sen varken, şimdi yoksun Özledim Özledim bilsen nasıl özledim ama yoksun, gözden ırak gönülden ırak inanmaz dım doğruymuş..

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Etiketler:

Bu yazı toplamda 64 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir